Штукатурні станції: які обрати, як користуватись?
1. В чому перевага використання механізованого способу нанесення штукатурки?
Оштукатурювання було та залишається бюджетним способом вирівнювання стін. Існує кілька видів штукатурки, що відрізняються один від одного методикою нанесення штукатурного розчину та його складом.
Механізований метод виконання штукатурних робіт передбачає використання спеціальних станцій, призначених для автоматичного нанесення робочої суміші на поверхню, що вирівнюється. Використання цих інноваційних установок дає змогу значно прискорити оздоблювальні роботи, знизити їхню вартість та підвищити якість.
Переважна більшість штукатурних машин використовується лише для нанесення робочої суміші. Всі підготовчі роботи, ґрунтовка, вирівнювання та затирання виконуються вручну. Крім штукатурних робіт, автоматичні станції можуть застосовуватися для заливання бетонних підлог і невеликих фундаментів.
2. Як обрати штукатурну станцію?
Магазин Profinstrument UA пропонує великий вибір моделей, більшість з яких є універсальними та здатні наносити штукатурні, гіпсові суміші, шпаклювати, закладати порожнини в поверхні, створювати стяжку. Але є певні параметри, які необхідно враховувати при виборі обладнання. Попередньо слід визначитися з обсягом та видом робіт, умовами експлуатації агрегату.
Отже, основні критерії вибору штукатурної станції:Тип агрегату. Для професійного використання та виконання великого обсягу робіт призначені пристрої промислового типу. Для невеликих ремонтів краще використовувати компактні модульні агрегати, які розбираються на три частини, легко поміщаються у багажник легкового автомобіля та працюють від електромережі 220 В.
Потужність. Найпотужніші агрегати працюють від мережі 380 В та використовуються у промислових масштабах. Вони відрізняються високою продуктивністю та великими габаритами.
Продуктивність. Залежить від потужності двигуна та об’єму бака. Цей параметр може змінюватись від 1 до 6 м ³/ год та більше.
Дальність подачі робочого розчину. Визначається довжиною рукава.
Матеріал. Деталі, виготовлені зі сталі, є міцними та надійними, але, до них більшою мірою, ніж до полімерних частин, прилипає розчин.
Ціна. Залежить від продуктивності та комплектаціїї.
3. Як підготувати штукатурну станцію до роботи?
Як мовиться, підготовка – 80% успіху. Перед запуском слід перевірити всі елементи на працездатність. Спочатку штукатурна машина оглядається на зовнішні пошкодження. Зверніть увагу на колбу витратоміра, на введення та виведення води. Найчастіше колба під час транспортування тріскається.
Після цього переконайтеся, що напруга в мережі є достатньою для запуску обладнання. Якщо немає стабільної напруги, використовуйте електрогенератори. Далі перевіряємо, що тиск води становить не менше 2,2 атм. У разі слабкого тиску використовуйте водяні насосні станції.
Необхідно перевірити чи скаче струмінь води чи ні. Для цього підключіть воду до станції, натисніть кнопку “вода” і подивіться як поводиться струмінь (направте струмінь на стінку відра).
Переконавшись, що немає зовнішніх пошкоджень, вода та електрика стабільні – переходимо до перевірки вузлів штукатурної станції.
Перевірка працездатності елементів штукатурної станції
Перш ніж запускати станцію на суміші, перевірте на воді.
– Як поводиться компресор, чи достатньо він дме?
– Насосна станція функціонує.
– Вся електрика в нормі та працює без перебоїв.
– Водяний та повітряні фільтри очищені.
– Повітряна система не труїть (не пропускає повітря).
– Немає витоку у водяній системі.
– Електромагнітний клапан працює нормально (для перевірки натисніть кнопку “вода”).
– Електромагнітний клапан не протікає (погляньте не тече вода при закритому клапані).
– Якщо є реле сухого ходу, то перевірте його (При працюючому двигуні вимкніть воду – мотор повинен зупинитися).
Після цього запустіть станцію на воді для перевірки.
4. Як завершити роботу із штукатурною станцією?
Очищайте станцію щоразу та ретельно, відразу після роботи!
Якщо Ви не хочете, щоб ваша станція перетворилася на одну велику грудку штукатурки, Вам доведеться добре за нею стежити.
Візьміть за правило після кожного запуску чистити машину.
Ось пам’ятка, що потрібно чистити:
- Бункер.
- Змішувальну спіраль.
- Змішувальну камеру.
- Шнекову пару.
- Нижній вихідний фланець.
- Розчинний рукав (прочищати кулькою).
- Штукатурний пістолет.
- Форсунку пістолета.
- Повітряну трубку на пістолеті.
- Панель управління.
- Інші зовнішні забруднення, якщо є.
Якщо у Вас залишились запитання по користуванню та вибором штукатурних станцій, звертайтесь в компанію Profinstrument UA.
Тільки тут:
– Власний авторизований сервісний центр.
– Постійна наявність запчастин та комплектуючих до наших товарів.
– Великий перелік обладнання для різних потреб.
– Можливий безготівковий розрахунок.
– Весь товар є в наявності в магазині.
– Відправляємо обладнання по всій території України в день замовлення.
– Завжди приємні ціни для наших клієнтів.
Якщо Ви в пошуках якісного та надійного обладнання, тоді Вам в Profinstrument UA!
Для постійних клієнтів знижки.